Anasayfa Etkinlikler Yerini Ayırt Özel Seans Kaynaklar + Giriş Sepet Bize Ulaş

Astroloji Danışmanlığı ve Human Design Analizi

Astroloji Danışmanlığı ve Human Design Analizi kişinin doğum bilgileri alınarak uygulanır (Doğum tarihi / doğum saati / doğduğu şehir, ülke). Uzman bilgileri sentezliyerek bir ön çalışma yapar, sonrasında kişinin isteğine gore online veya yüzyüze randevu oluşturulur.

Çalışma yaklaşık 1,5 - 2 saat sürmektedir, çalışma sonrasında kişiye özel olan Human Design, yazılı olarak mail adresine gönderilir.

Bu sistem gerçek doğanızı tanıyarak kabul edip kucaklamanızı, kişisel mutluluğu, memnuniyeti ve özgürlüğü bulmak için size kopyalar verir, bunu yaptığınızda karşılığında daha sağlıklı ilişkiler bulmaya ve yaratmaya başlarsınız.

Hepimiz bir noktada kaderimize kızmışızdır, Ben kimim? Bu hayatta ne yapıyorum, gerçekten kendimi yeterince tanıyor muyum? Farkında olduklarım, ya olmadıklarım! Bu hayattaki amacım ne? diye fısıldamadık mı hiç kendimize?

Oysa tüm yanıtlar sizde size özel sunacağımız tasarımın içinde. Bu yaşamdaki amacınız, kadersel planınız, yetenekleriniz, değerleriniz nelerdir? Bütün bunları öğrendiğinizde tasarımınızın ne kadarını kullandığınızı doğru mu, yalnış mı kullandığınızın farkına varacaksınız. Ondan sonrası sizde! Kendini keşfetmek, kendini sevmektir.

♡ Sevgi Çınar

Hemen talep et!

Kısa formumuzu doldurduktan sonra seni en kısa sürede arayacağız.
Ad :
Soyad :
İstediğin
Seans Tarihi
:
Telefon :
E-Mail :
     
Bilgilerinizi girerek, Kişisel Verilerin Korunması metnini onaylamış sayılırsınız.
› Seanslara git!
Burada yer alan acenta hizmetine tabi tüm etkinlikler, Tursab'a kayıtlı 3562 lisans numaralı Delano Turizm aracılığıyla gerçekleşir.