Anasayfa Etkinlikler Yerini Ayırt Özel Seans Kaynaklar + Giriş Sepet Bize Ulaş

Şebnem Deniz

Nefes Eğitmeni

İstanbul’da doğdum, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirerek, hem okuyarak hem çalışarak başlattığım iş hayatını 1996 yılında Citibank Bankacılık deneyimi ile devam ettirdim. Haziran 2009 yılında bankacılık kariyerine son vererek kendime yürüme YOLuma Nefes Eğitimi alarak giriş yaptım. Nefes ile yaşadığım dönüşümleri ve YOL’daki farkındalıkları anlatabilmek ve aracılık edebilmek adına 2012 yılında Profesyonel Nefes Koçu olmaya karar verdim. Nefes ve Yaşam Koçu, Lider Nefes ve Yaşam Koçu ve en sonunda Eğitmenlik Eğitimi alarak eğitimlerimi Nefes Eğitmeni olarak tamamladım.

Nefes Koçluğu ile aracılık ettiğim kişilerin bir çok farklı alanda daha çok yaşamlarına dokunabilmek adına Human Design Karakter Analizi ve NLP Practitioner, Better Physiology Ltd. ile Nefesin Fizyolojisi ve Eğitimsel Kapnografi eğitimlerini tamamladım. Nefes Koçluğunun gelişmesi ve daha çok kişiye en doğru biçimde ulaşması adına Nefes Koçluğu Federasyonun Kurucu Başkan Yardımcısı olarak Nefes Koçluğunun bir meslek haline gelebilmesi için Mesleki Yeterlilik Kurumu ile yürütülen projeye liderlik yaptım. 21.12.2018 resmi gazete yayınlanarak Nefes Koçluğu bir meslek olarak yürürlüğe girdi.

NEFES; huzurla içsel dağınıklıklarımı toplama da meditasyon ve yoga yapmama, mutlulukla zihinsel çalışmaları yaparak zihnimi yeniden formatlamama, tatmin içinde ileriye doğru doğal bir süreçle harekette ve üretimde bulunmama aracılık etti. Huzur, mutluluk ve tatmin dengesini sağladığımız da hem içsel hem dışsal olarak TAM ve BÜTÜN hissederiz.

Nefes ana araç olarak; fiziksel, duygusal ve ruhsal seviyede tatmin dengemi bulmamı sağladı. Hayat her alanda akarken içsel ve dışsal kaygılar ile baş edebilmek, korkulardan kaçmak yerine onlar ile yaratıcılığa yürüyebilmek için Nefes Koçluğu benim için vazgeçilmez oldu.

 

Nefes Koçluğu ve Nefes Eğitmenliği;

“Hayatımın en önemli deneyimi, paylaşımı, tecrübesi ve işini AŞK ile yapmanın ifadesi."

Şebnem Deniz senin için öneriyor...

Yol: Bir Nefes ve Farkındalık Kampı

Nefes Koçluğu Sertifika Programı

Mavera Kamp

Mucizeler Kursu (ACIM)

› Geri dön!
Burada yer alan acente hizmetine tabi tüm etkinlikler, Tursab'a kayıtlı 3562 lisans numaralı Delano Turizm aracılığıyla gerçekleşir.