Anasayfa Etkinlikler Yerini Ayırt Özel Seans Blog Anket Bize Ulaş Giriş Sepet

Mucizeler Kursu (ACIM)

Yaşamınıza huzur, mutluluk, bolluk, sevgi, denge ve bütünlüğün gelmesine,

Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye,

Mucizeleri yaşamaya ve fark etmeye,

Geçmişin ve geleceğin etkilerinden kurtulup AN’ı deneyimlemeye

Hazır mısınız?

 

Mucizeler Kursu Nedir?

Mucizeler Kursu zihnin özgürleşmesi ile gerçekleşen bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Sadece sevgi olduğumuz gerçeğine uyanış, Öz’e ve Sevgi’ye dönüş yolculuğudur. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmemizi sağlar, içsel bilgeliği ortaya çıkarır. Dünyaya yüklediğimiz anlamlardan başlayıp, yaşama bakış açımızdan fiziksel koşullarımıza kadar her şeyi etkiler.

Mucizeler Kursu 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır. Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır. Kursun sunduğu güçlü zihin eğitimi, zihninize; anda kalma, bütünlüğü ve özünüzün varlığını hissetme halini yerleştirir.

Kurs, hiç bir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur. Kurs herkese her zaman uygundur.

Mucizeler Kursu tamamen ruhsal bir süreçtir. Fakat modern bilimsel gelişmeler kursun derslerini doğrular niteliktedir. Aslında kurs, ruhun bilimini ve bilgisini sunmaktadır. Ve sunduğu bu bilgiyi, Kursun sistemini takip eden her insan için erişilebilir kılmaktadır.

Çağımızda Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazar ve düşünürler Mucizeler Kursu’ndan ilham almışlardır.

Kursun giriş bölümünde, kurs şu şekilde özetlenmektedir;

Bu kurs, mucizeler kursudur. Seçmeli ders değildir. Sınıfı geçmek için alınması zorunludur.  Gönüllü olan şey, sizin onu alma zamanınızdır. Özgür iradeniz vardır. Ama bu, kursun içeriğini sizin oluşturacağınız anlamına gelmez. Size verilen zaman diliminde, ne kadarını alacağınızı seçme hakkınız olduğu anlamına gelir.

Kurs, sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü o, öğretilebilecek her şeyi aşar. Fakat bu kurs, sevginin sürekli olarak var oluşunun farkına varabilmenizin önündeki engelleri kaldırır. Sevgi bilinci, sizin doğal mirasınızdır. Sevginin tersi korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz.

Bu yüzden bu kurs şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.
Gerçek olmayan var olamaz.
Burada Tanrı'nın Huzuru yatar.

 

Mucizeler Kursu Buluşmaları

Mucizeler Kursu Online Zoom üzerinden haftada bir toplanarak o haftanın derslerinin kurs lideri tarafından okunması ile gerçekleşir. Kurulan WhatsApp grup ile derslerin gönderilmesi ve takip edilmesi için birbirimizi destekleriz. Amaç bir sene boyunca zihnimizi terbiye etmek ve bu YOL’da birbirimizi desteklemektir.

Çalışma bir yıl boyunca her hafta aynı gün yapılacaktır. Derse gelemediğiniz günleri ders notları ve zoom kayıtlarından takip edebilirsiniz.

Katılımcılar neler söyledi?

Merve Demir
Hostes

Mucizeler Kursu; Yaradan Bilincine varmak için hazırlanmış, 1 yıl boyunca süren zihinsel terbiye yolculuğu bana göre. Zihnin kaymaya pek müsait zemininde yürümek, düşmek, kalkmak, yorulmak, dinlenmek ama hep devam etmek için güzel bir Koçum var yanımda; Şebnem. Hem güzel bir yol arkadaşı hem yol gösteren. Hem öğretmenim hem de benimle büyüyen bir öğrenci. Gerçeklerden koparan, bir masal anlatıcısı değil, aksine Hakikati kalbinden şefkatle, yumuşacık akıtan bir Öğretmen. Hayatıma kattığın tüm katkıların için minnettarım. Daha güzellerine yürümeye devam edelim, hep el ele.💗

Gülnur Gökçe
Öğretmen

62 yaşında benim ilk katıldığım yolculuktu. Sözcüklerle ifade etmem zor olsa da, benim yolumu aydınlatan, bana ışık tutan öğretmenim oldu. Kalbimin taaa derinliklerine inip, bana sevgiyi, bağışlamayı, huzuru daha aklıma gelmeyen beni mutlu eden birçok bilgi ve his verdi. Bunları öğrendikten sonraki pişmanığım ne oldu derseniz, ŞEBNEM DENİZ'İMİ MUCİZELER KURSU’NU çok geç tanımış olmam derim. Ama bana 6-7 ayda öğrettikleri bir ömre sığacak kadar fazlaydı. İyi ki yollarımız kesişmiş sizlerle.

+ daha fazla göster

Yerini ayırtmayı unutma!

İlgili eğitimin henüz bir etkinliği yok. Dilersen diğer etkinliklerimize göz atabilirsin.
› Etkinliklere git! › Başa dön!
Burada yer alan acenta hizmetine tabi tüm etkinlikler, Tursab'a kayıtlı 3562 lisans numaralı Delano Turizm aracılığıyla gerçekleşir.