Anasayfa Etkinlikler Yerini Ayırt Özel Seans Blog Anket Bize Ulaş Giriş Sepet

Online Doğal Nefes Grup Çalışmaları

Bir’lik için Bir’likte Nefes

Doğal Nefes Seansları ile kişinin kendisini tanıması, gerçekleştirmesi ve dolayısıyla ferdiyet makamına ulaşabilmesi amaçlanmaktadır.

Öncelikle, kişinin kendini tanıyabilmesi için kendine ait olmayan her şeyden özgürleşmesi gerekmektedir.

Bizler, kendi nefeslerimizin yansımasıyız.

Nasıl nefes alıyorsak hayatımızı da o şekilde yaşıyoruz.

Nefesimizin özgür ve doğal haline kavuşmasıyla hayatımız da en doğal haliyle akmaya başlıyor.

Bu doğallığa ulaşmak, bize ait olmayan şeylerden özgürleşmek bir süreçtir. Yalnız olmadığımız bu süreçte grup halinde ve devamlılık ile yapılan Doğal Nefes Seansları özgürleşmeyi hızlandırır.

Bunu düşünerek Canım Kendim ekibi olarak hazırladığımız grup çalışmaları ile haftada 4, ayda 16 adet doğal nefes seansı alabilme imkanı sunuyoruz.

Her Salı, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Şebnem Deniz ve E. Emrah Günaçar ile Online Doğal Nefes Seansları yapıyoruz.

Artık kendi özümüze dönüş yolculuğu başladı.

Seni de aramıza bekliyoruz.

Program

Salı / 20:30 - 22:00 / Emrah Günaçar
Çarşamba / 20:30 - 22:00 / Şebnem Deniz
Cumartesi / 17:00 - 18:30 / Şebnem Deniz
Pazar / 11:00 - 12:30 / Emrah Günaçar

Katılımcılar neler söyledi?

Öznur Bucak
Uzman Biyolog

Nefesle ilgili harika değişimler gerçekleştirilebildiğini duymuştum. Konu ile ilgili sürü kitaplar okuyup teknikleri uygulamama rağmen bir gün bende bilginin sıkıştığını farkettim. Koca bir boşluk hissi. Muhteşem bir mutfakta sınırsız malzemelerin olduğunu hayal edin. Hangi malzeme ile neyi nasıl yapacağınızı bilemediğinizi ancak, yapmak zorunda olduğunuzu.. İşte tam bu noktada hayatıma yön verecek o güzel insanlarla tanıştım :) Sevgili Şebnem, Emrah ve İbrahim.. Samimiyetleri, adanmışlıkları, bilgi birikimleri, analizleri ve donanımları sayesinde kişiyi doğru yönlendirme yetkinliğini en muhteşem şekilde ifade ve idame ettirerek sizi güvende hissettiriyorlar.. Ego bilincinden çıkıp hakikat bilinciyle tanışmak, teslimiyet duygusunu hissetmek, bildiğimiz kelimelerin aslında bilmediğimiz anlamlarının farkındalığına varmak gibi nice deneyimleri keşfetmenin hazzı ile, iyi ki 'Canım Kendim' ailesiyle kesişmiş yollarımız.. Sevgiyle 😊

Gülcan Yıldırım
Organizatör

Nefesle tanıştıktan sonra kendi gercekliğimden ne kadar uzaklaştığımı fark ettim. Her nefes seansı kendimle yeniden tanıştım. Nefes benim için artık hayat demek, 'ben' demek, kendi mucizeme tanık olmak demek. Bu yolculukta YOLuma ışık tutan sevgili Şebnem, Emrah ve Ibrahim'e çok teşekkür ederim. Varlığınızı ve desteğinizi hep hissettirdiniz. Iyiki varsınız 🙏🏻

+ daha fazla göster

Yerini ayırtmayı unutma!

Aylık Online Doğal Nefes Grup Çalışmaları

Her Salı, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri katılabileceğiniz 16 adet Aylık Nefes Seans Paketi
250 ₺
› Etkinliklere git! › Başa dön!